Dnia 26.10.2018 tj . piątek w grupie "Maluszki" odbędą się zajęcia otwarte dla rodziców pt. "Mamo, tato już potrafię...". Zachęcamy wszystkich rodziców - udział jest dobrowolny. Swoja obecność proszę zgłosić do Pań prowadzących grupę, zapisując się na listę do 24.10.2018. Prosimy o zabranie obuwia zmiennego.

Dnia 30.10.2018 wraz z dziećmi przygotujemy wiązanki na groby Nieznanego Żołnierza. Chętne dzieci prosimy o przyniesienie sztucznych kwiatków, zielonych gałązek oraz zniczy.

Dnia 31.10.2018 wraz z dziećmi  udamy się na cmentarz na groby. W przypadku brzydkiej pogody prosimy o cieple ubranie dzieci (czapki, szaliki, kurtki...)

Wstępny termin październikowego  spotkania z rodzicami i wychowawcami grup to 25.10.2018 tj. czwartek godzina 17.00.

Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców na zajęcia otwarte w grupie "Maluszki"
pt. "Mamo, tato już potrafię ...".
Odbędą się one dnia 26.10.2018 roku
tj. piątek w godzinach od 10:30-11:30.
Prosimy zabrać obuwie na zmianę.