Przedszkole Zakątek Malucha
 

Dzień Postaci z Bajek przypada na dzień urodzin Walta Disneya, czyli 5 listopada. Baśnie i bajki cieszą się wielkim powodzeniem zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Są dla wszystkich źródłem bogatych przeżyć i wrażeń, nie zastąpionym sposobem wzbogacenia wyobraźni a także pobudzania zainteresowania otaczającym światem ludzi i zwierząt Ten dzień był okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów.

Tego dnia na przedszkolaków przebranych za ulubione postacie bajkowe czekało wiele atrakcji. Na początku dzieci wspólnie rozwiązywały zagadki, uczestniczyły w zabawach ruchowych przy muzyce i w różnego typu konkursach. Dzieci bawiły się doskonale, w radosnej, pełnej uśmiechów atmosferze.

 
Używamy cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk oraz w celu prawidłowego działania strony. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia w twojej przeglądarce. Zrozumiałem. Nie pokazuj więcej tej informacji.