(…) „Sto lat Polska jest wolnym krajem, dzisiaj życzenia od nas dostaje !”
Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci ubrane w narodowe barwy uroczyście świętowały ten wyjątkowy dla Nas Polaków dzień.
Bieg/Marsz, losowanie nagród spośród wszystkich uczestników.

W ramach akcji „Rekord dla Niepodległej „ o godzinie 11:11 wspólne zaśpiewaliśmy hymn narodowy.
Dzień ten był bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach przedszkolaki od najmłodszych lat uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.