W ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny, który miał kształtować świadomość i postawy patriotyczne. Został on skierowany do dzieci i ich rodziców. Wpłynęło wiele ciekawych prac plastycznych.

Komisja po długiej dyskusji wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych:
Oto wyniki w kategorii 3-4 latki:
I MIEJSCE Jagoda Pasierb
II MIEJSCE Piotr Ciszek
III MIEJSCE Lena Misztal

w kategorii 5-6 latki:
I MIEJSCE Bartłomiej Surman
II MIEJSCE Karol Puzio
III MIEJSCE Natalia Rączy

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy. GRATULUJEMY!
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, mamy nadzieję, że miło spędzili czas ze swoimi pociechami, tworząc tak piękne i pomysłowe prace.