Mgr Paulina Fajkowska

Wychowawca w grupie "Starszaki"

Jestem wychowawcą grupy „Starszaki”. Ukończyłam studia magisterskie w obszarze nauk humanistycznych i nauk społecznych na kierunku pedagogika w specjalności edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na Małopolskiej Wyżej Szkole  Ekonomicznej w Tarnowie.

Swoją przygodę w zawodzie rozpoczęłam podczas studiów gdzie byłam wolontariuszką
w jednym z Dębickich przedszkoli.

Prace w NP „Zakątek Malucha” zaczęłam w 2016 roku jako wychowawca w grupie „Maluszki”. Od 5 lat jestem nauczycielem wychowawcą w grupie „Starszaki”.

Praca z dziećmi daje mi ogromna satysfakcje i radość. Nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu.

Swoją wiedzę pogłębiam poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach.