Mgr Justyna Papiernik

Ukończyłam studia magisterskie z zakresu wychowania fizycznego, dzięki którym zdobyłam niezbędną wiedzę do prowadzenia zajęć w tym obszarze, a także posiadam wiedzę
i uprawnienia z zakresu pedagogiki. Jestem również instruktorem fitness, co umożliwia mi tworzenie lekcji o takim właśnie charakterze.

Moim celem jest wdrażanie aktywności fizycznej wśród dzieci już od najmłodszych lat życia. Staram się robić to poprzez zabawę, która jest dla Nich niezbędna oraz motywuje Ich do podejmowania ruchu. Taka forma  aktywności fizycznej dostarcza maluchom przyjemności, gdyż podczas ruchu wytwarzają się bowiem endorfiny, czyli hormony szczęścia, odpowiedzialne za nasze samopoczucie. Okres dzieciństwa to również czas, w którym człowiek bardzo intensywnie się rozwija, dlatego tak istotna jest prawidłowa stymulacja całego ciała, dzięki której zapobiegamy wadom postawy. W myśl tej idei pragnieniem mojej pracy jest więc szczęście i uśmiech każdego dziecka oraz troska o jego prawidłowy rozwój.

W wykonywanej pracy bardzo istotną kwestią jest dla mnie również to, aby każde dziecko czuło się ważne i bezpieczne. Staram się tworzyć przyjazną, domową atmosferę, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla niego wartościowy oraz utrwalił miłe wspomnienia.

Praca z dziećmi jest spełnieniem moich marzeń oraz pasją, którą pragnę rozwijać.